Creative balíčky 2018-02-03T07:49:24+00:00

CREATIVE BALÍČKY

OPRAVDU NEZAPOMENUTELNÉ CHVÍLE STRÁVENÉ SE SVÝMI NEJBLIŽŠÍMI

CREATIVE BALÍČEK, O CO JDE?

Ráda bych Vám dopřála to napětí při otevírání krabice, kdy se společně těšíme se společně, co tam najdeme ale hlavně co, z toho vyrobíme. Společně s dětmi, většinou při zapálených svíčkách a s manželem při víně vymýšlíme, jak dekorace bude vypadat. Co vytvoříme a kam si ji postavíme, pověsíme nebo opřeme, aby nám dělala radost. Někdy ještě děti přinesou nějaký svůj prvek, který v krabičce ode mne nebyl a dozdobí dekoraci – trochu víc pohádkověji. To mě baví.  Je nám spolu hezky a máme radost z toho, že nemají v životě vše naservírované, že vidí začátek konec nějaké věci, kterou jsme si sami vyrobili…. Zkuste to taky. Přeji Vám, aby vám dělala radost jako nám.

Co je Creative balíček?
Jde o krabici radosti a nápadů, ze kterých si rodina společně u jednoho stolu vytvoří svůj
výrobek. Se zapojením fantazie a našeho plánku s inspiracemi vznikne vlastní rodinná pomůcka, která bude rodinu dlouhodobě těšit. Skříňka, dekorace, oděv či šperk, potěšení nebo nezbytnost pro domov rodiny, dárek pro babičku, dědečka i své nejbližší.

Co ještě přinášíme uvnitř této balíčku radosti?
Dospělým i dětem, kteří jsou v dnešním světě obklopeni přemírou zbytečností a tudíž nejsou manuálně zruční, nabídneme krásný pocit z vlastnoručně vyrobené věci. Společný prožitek
od A až do Z.

Kde hledáme prvky pro Vaši radost z práce?
Po celém světě. Především u řemeslníků, zajímavých manufaktur, tradičních výrobců, držitelů zajímavého umění, nápadů, těch, kteří znají ten pocit z dobře vykonaného díla.

Co je přidanou hodnotou?
Všechny balíčky pro vás balí chráněné dílny s lidmi, kterým nebylo naděleno tak, jako nám zdravým jedincům. Už teď máte dobrý pocit a líbí se Vám myšlenka dárku nebo vlastního potěšení s vašimi blízkými?

Užijte si to. Připravujeme pro Vás mnoho novinek a kolekcí, možností zábavné recyklace, které obohatí Váš prožitek, pohladí na duši vás i vaše blízké a pomůže potřebným.

Váš tým CREATIVE WORLD a chráněné dílny zatím jen v ČR. Možná díky vám brzy i v dalších částech světa.

PODPORUJEME VAŠÍ KREATIVITU!

ABYSTE CO NEJLÉPE VIDĚLI, CO VÁM S CREATIVE BALÍČKY PŘINÁŠÍME, PROHLÉDNĚTE SI NÁSLEDUJÍCÍ PREZENTACI, KTEROU JSME VYTVOŘILI PRO MAKRO.

Zeptejte se nás!

MÁTE PLÁNY, SE KTERÝMI VÁM MŮŽEME PODAT POMOCNOU RUKU?

OZVĚTE SE