Speciality z českého kalendáře 2017-05-24T18:32:03+00:00

SPECIALITY Z ČESKÉHO KALENDÁŘE

NÁŠ VÝJIMEČNÝ STÁNEK V OC SMÍCHOV

POCHUTNEJTE SI NA SEZÓNNÍCH POKRMECH, KTERÉ PRO VÁS PŘIPRAVUJEME S POMOCÍ ČESKÝCH FARMÁŘŮ A S INSPIRACÍ PODLE ROČNÍHO OBDOBÍ, TRADIC A SVÁTKŮ.

Vadí Vám, že občerstvení ve stáncích a fast foodech v obchodních centrech tvoří polotovary a nechutná Vám? Ochutnejte to nejlepší z masa, ryb, mléka, bylinek, rostlin i ovoce a zeleniny dle českého kalendáře.

A CO TAKHLE PALAČINKU?

Vyhraje u vás palačinka s tvarohem, švestkovými nebo jablečnými povidly či naší jahodovou marmeládou?

TO JE KVALITA.

Asociace soukromého zemědělství v ČR, která sdružuje přes sedm tisíc sedláků je naším garantem.

www.asz.cz

Řadí se k nim chovatelé zvířat, kteří budou dodávat čerstvé hovězí, vepřové i kuřecí. Těšte se na Angus maso z Kunclova Mlýnu nebo farmáře Šebelky z Jižních Čech. Ovoce a zeleninu z českých polí a sadů využijeme pro takové pochoutky, jako jsou placky, chleby, chlebíky a ninichlebíky s domácími pomazánkami, kuskus, pohanka a čočka rozehrají svůj tanec s vynikající zeleninou z Polabí nebo bylinkami z Chodouně. Závitky, grilované dobroty, ragú a tradiční pokrmy z českého kalendáře.

BRUSINKY, BEZINKA, JAHODY, BANÁN…

Každý si pod pojmem domácí limonáda představí něco jiného. Právě proto necháme výběr na Vás. Mozek, ne nos, tvoří vůně. Vaše nálada a pocity Vás zavedou k tomu správnému osvěžení. A je z čeho vybírat!

CO DÁL VE STÁNKU NAJDETE?

CREATIVE BALÍČKY POHLADÍ NA DUŠI

Nechte se prostoupit klidem a mírem a vychutnejte si radost z vyrobených dekorací, které vytvoříte společně doma podle vaší nálady. Ve stánku nabídneme také Creative balíčky s přírodninami, dekoracemi i loutkami podle sezóny. Připravili jsme pro vás vše do jednoho balíčku! Teď už je jen na vás, jak zábavné si tvoření dekorací uděláte. Vychutnejte si společné chvíle se svými blízkými.

NAŠE VÝROBKY Z LEVANDULE

Naše produkce čítá 30 000 levandulí v BIO kvalitě odrůdy „Lavandula Angustifolia Munstead“. Pole se nachází na území Chodouně ve středních Čechách v našem zážitkovém centru CREATIVE WORLD Chodouň. Přijeďte se sami podívat! V levandulovém poli pořádáme pravidelně cvičení i třeba svatby…

TAKÉ MILUJETE LEVANDULI?

Dopřejte svému tělu i mysli odpočinek a očistu, dejte si náš čaj Creative Word s levandulí.

ČAJE BIOTEAQUE DO NAŠEHO STÁNKU PROSTĚ PATŘÍ.

V OC Nový Smíchov naleznete mnoho kaváren. V žádné ale nedostanete vysoce kvalitní čaje, jako jsou BIO čajové směsi v mimořádné kvalitě BIOTEAQUE. Aby naše exkluzivní a lahodné čaje přinášely i dobrou náladu, o to se starají barevné, aromatické a velkolisté čajové směsi, ale také originální názvy jednotlivých druhů. Posuďte sami: „Liabe Lisi“ (milá Lisi, bílý čaj mandarinka), „Wuida Wasti“ (divoká Wasti, Rooibos jahoda-pepř), „Freche Vroni“ (drzá Vroni, kopřiva mango) a mnoho dalších čajových osobností si podmaní labužnický jazýček i srdce milovníků čajů v okamžiku.

Pro výrobce bio čajů Bioteaque tyto názvy vyjadřují lásku k jejich alpské vlasti, k horám, k přírodě a k lidem, kteří tam žijí. Jejich čaje prezentujeme v ušlechtilých bufetových stanicích ze starého dřeva a tmavého buku. Je naší samozřejmostí nabízet jen ty nejlepší čajové kvality. I ten nejnáročnější host se může těšit na opravdový zážitek.

Všechny čajové směsi BIOTEAQUE podléhají přísné kontrole ve smyslu nařízení EG-ÖKO (BIO-certifikát).

Kdy nás
v OC Smíchov
najdete?

KAŽDÝ DEN

9:00 – 21:00

Zeptejte se nás!

MÁTE PLÁNY, SE KTERÝMI VÁM MŮŽEME PODAT POMOCNOU RUKU?

OZVĚTE SE