Kreativní svět Radka Pilaře a výlet s Rumcajsem do 21. století

/, Nezařazené/Kreativní svět Radka Pilaře a výlet s Rumcajsem do 21. století

Kreativní svět Radka Pilaře a výlet s Rumcajsem do 21. století

Od 1.6. do 30.10.2018; vstupné od 3 let 150 Kč – Přívozní 3, Praha

Zažijte léto kreativně s geniálním vizionářem Radkem Pilařem. Staňte se na chvíli animátorem. Vyzkoušejte si vy i vaše děti, co obnáší práce ilustrátora.

Audiopozvánka pro zvědavé uši

Je tu nová příležitost objevit svět Radka Pilaře, autora slavného Rumcajse, Manky a Cipíska ale také milovaného Večerníčka.

Radek Pilař byl skutečný vizionář a jeho práce na animaci, ilustraci, kresbě i malbě má co říct i dnes – ve 21. století.

Pojďme společně vzdát holt tomuto umělci, který by jak říká jeho rodina, „strhl internet, kdyby tu byl“.

Ne náhodou jsme pro interaktivní výstavu zvolili tvůrčí prostor pro dospělé i děti Creative World v pražských Holešovicích. Na 500m2 včetně unikátní
expozice a prožitků s ní spojených venku na dvorku budete pracovat nejen rukama, ale všemi smysly.

Dospělí ocení dosud nevystavené kousky z tvorby Radka Pilaře. Možnost animace či ilustrace v příjemném inspirativním prostředí nabídne Creative World po dobu 5 měsíců. Barevnost a pestrost jeho života pohladí na duši i mysli každého člena rodiny.

Pro aktivní návštěvníky bude připravena procházka světem Tadka Pilaře s hádankami, kvízy i úkoly. Tu ocení nejvíce děti a školy a školky.

Přivoňte si k lesu Řáholci. Vyzkoušejte střelbu z kanonu do oken knížete. Dotkněte se květin na Mančině zahrádce. Najděte sluneční prstýnek nebo vystřelte z bambitky na ševcovské boty. Protože chceme nabídnout opravdu bohatý prožitek skupiny i jedninců, bude součástí výstavy i tvůrčí ateliér, kde si mohou návštěvníci zasadit mladý doubek z lesa Řáholce. Upéct loupežnickou placku, poté, co si nadrtí pšenici. Ozdobit perníčky či dortíčky paní kněžny z Jičína nebo vytvořit krásné umělecké dílo.

Jednotlivec: 150 Kč
Rodina: 500 Kč
Školy a školky: 99 Kč
OZP: zdarma

By | 2018-06-06T08:40:15+00:00 Červen 1st, 2018|Naše akce, Nezařazené|